Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Doręgowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z garażem Doręgowice

Doręgowice,pomorskie

179 000 zł60 m² 2 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z działką Doręgowice - do własnej aranżacji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w miejscowości Doręgowice. Dom 60m2 składa się z: - 2 pokoje, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Jasna

Kiełpin(Doręgowice + 12 km)

243 000 zł1 734 m² 140,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowa Nowe osiedle Kiełpin pod Człuchowem. Media w drodze: prąd, woda, kanalizacja , możliwość przyłączenia do sieci gazowej. Kupujący zwolniony z pcc, cen z vat 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Człuchów(Doręgowice + 10 km)

355 080 zł53,80 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Wojska Polskiego

Człuchów(Doręgowice + 10 km)

299 000 zł83,50 m² 3 580,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** solidna obniżka ceny! *** Wygodne, duże i komfortowe mieszkanie na 1 piętrze poleca się do zakupu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Krępsk

Krępsk(Doręgowice + 20 km)

89 000 zł1 831 m² 48,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1831m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Matejki

Charzykowy(Doręgowice + 13 km)

1 699 000 zł137,30 m² 12 374,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom z ogrodem w Charzykowach. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie(Doręgowice + 20 km)

1 275 000 zł236,13 m² 5 399,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny o eleganckiej bryle, wybudowany w 2023 roku, położony w miejscowości Sępólno Krajańskie. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Dąbrowa

Dąbrowa(Doręgowice + 15 km)

200 000 zł23 974 m² 8,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Dąbrowa, gmina Kamień Krajeński Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2,3974 ha, położoną w malowniczej spokojnej okolicy, w otulinie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Dywizji Piechoty

Lipka(Doręgowice + 22 km)

975 000 zł520 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

***obniżka ceny O 10.000 ZŁ- nowa cena 975.000 zł*** *** ZA POŚREDNICTWO! *** Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 520 m2, w tym halę produkcyjno-magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Mały Mędromierz

Mały Mędromierz(Doręgowice + 23 km)

2 950 000 zł406 m² 7 266,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt : Maciej Brzeski Tylko w naszym biurze wyjątkowa oferta sprzedaży firmy, która właściwie nie ma konkurencji w Polsce a nawet Europie w profilu działalności takim jaki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Główna

Silno(Doręgowice + 15 km)

849 000 zł3 419 m² 248,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeśli szukasz działki inwestycyjno - usługowej, to znalazłeś.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij